DomusLumina.lt – savo klientams siūlo kelių rūšių medines žaliuzes. Medinės žaliuzės – daugiau jaukumo ir naturalumo Jūsų namuose.

Rss

Medinės žaliuzės – Jūsų namų jaukumui

Medinės žaliuzės yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori pridėti natūralų grožį prie jų namų ar įstaigos jaukumo. Šios žaliuzės pagamintos iš puikiausių atnaujinamų ir pakartotinai panaudojamų medžiagų, medinės žaliuzės tapo madingu pasirinkimu pastaraisiais metais, tai įtakoja tai, kad josprideda natūralią šilumą namams ar biuriui, bei padeda sukurti išskirtinį jaukumą.

Medinės žaliuzės yra įvairių rūšių, t.y. Medinės horizontalios žaliuzės , Medinės vertikalios žaliuzės, Mediniai roletai. Populiariausi šitų žaliuzių tipų yra medinės pakeliamosios žaliuzės.

Medinės žaliuzės tinka bet kokio stačiakampio formos lango dydžiui, bei galite pasirinkti iš daugybės siūlomų atspalvių, kurie visi yra natūralios medienos. Medinės horizontalios žaliuzių juostelės gaminamos iš lengvos ir tvirtos medienos, o juosteles rišančios kopėtėlės gali būti virvelinės ir juostelinės. Pagal Jūsų pageidavimus, galime pagaminti kopetėles atitinkančias šiuolaikinį ar elegantišką žvilgsnį.

Medinių vertikalių žaliuzių juostelės gaminamos iš medienos arba bambuko šiaudų, kurios traukiant virvelę, juostos suvažiuoja į vieną ar į kitą pusę arba iš vidurio į kraštus.

Medinių roletai patalpai suteikia prabangos. Roletai gali būti pritaikyti įvairaus tipo lingams, susisuka iš apačios į viršų, traukiant virvelę. Užfiksuoti galima bet kokiame aukštyje. Jei Jus trokštate  modernaus dizaino žaliuzių ir kurios yra nebrangios, tokiu atveju galite pasirinkti medinius roletus.

Jei jūs renkatės žaliuzes buriui ar būstui, tai medinės žaliuzės yra geriausias bei optimaliausias pasirinkimas. Nes jos suteiks ne tik natūralų grožį jūsų namams ar biuriui, jie taip pat suteikia jums daug privatumo, apsaugo nuo saulės spindulių bei suteikia jaukios aplinkos, be to žaliuzės yra suprojektuotos, kad tiktų daugumai langų.

Medinės žaliuzės yra lengvai suprojektuotos, kad tiktų prie jūsų langų, taip pat yra saugus ir paprastas pasirinkimas/variantas. Sekdami nurodymus, kurie yra pateikti su žaliuzėmis, galime užtikrinti, kad Jūs medinės žaliuzes sėkmingai įdiegsite jūsų namuose.

Tavo vardas (*)
El. paštas(*)
Svetainė (nebūtina)
Tavo žodžiai