DomusLumina.lt – savo klientams siūlo kelių rūšių medines žaliuzes. Medinės žaliuzės – daugiau jaukumo ir naturalumo Jūsų namuose.

Rss

Kuo medinės žaliuzės pranašesnės už plastikines

Namas – tai ta vieta, kurioje šilta, jauku ir visada malonu grįžti. Tam labai svarbus ir namo dizainas – juk jis pagrindinė priemonė, kuri padeda tai sukurti. Kiekvienai detalei reikia skirti ypatingą dėmesį, o ypač visiems labai svarbūs langai, nes jie yra ne tik mūsų namo dalis, bet ir daiktas, atskiriantis asmeninį gyvenimą nuo viešojo, todėl labai svarbu tai, kas ant jų uždėta. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl vis daugiau žmonių ima rinktis medines žaliuzes, o ne visiems įprastas plastikines.

Taigi kuo medinės žaliuzės pranašesnės už plastikines? Visų pirma, jos dailiai atrodo ir ant langų, ir vietoj durų. Jos prideda kambariui šilumos ir jaukumo. Be to, jos kur kas geriau nei plastikinės apsaugo kambarį nuo šalčio ar karščio, tad Jums nereikia kentėti dėl nuolatinės temperatūrų kaitos, nes galite patys ją reguliuoti.

Medinės žaliuzės stebina ir savo įvairove: vertikalios, horizontalios, mini žaliuzės, pačių įvairiausių dydžių ir formų. Taip pat jos būna įvairių spalvų, tekstūrų, formų, skirtingos medienos. Platus pasirinkimo spektras leidžia lengvai pritaikyti jas prie kambario interjero, lango dydžio.

Dar vienas didelis medinių žaliuzių pliusas – jas galima dekoruoti. Jei Jums atsibosta jų stilius ar keičiate kambario, kuriame jos kabo, dizainą, galite jas lengvai priderinti: medinės žaliuzės gali būti dažomos, lakuojamos ar kitaip dekorojamos, priklausomai nuo Jūsų fantazijos.

Renkantis žaliuzes reikėtų atsižvelgti ir į jų stilių bei parduotuvės konsultantų pasiūlymus. Pavyzdžiui, žaliuzės iš bambuko yra tiesiog idealus sprendimas asmeninei erdvei, o prancūziškos kur kas geriau atrodo oficialioje aplinkoje.

Norėdami paįvairinti savo interjerą, žmonės renkasi pačius įvairiausius būdus, todėl medinės žaliuzės yra puikus sprendimas, nes jos – kokybės ir universalumo simbolis.

Tavo vardas (*)
El. paštas(*)
Svetainė (nebūtina)
Tavo žodžiai