DomusLumina.lt – savo klientams siūlo kelių rūšių medines žaliuzes. Medinės žaliuzės – daugiau jaukumo ir naturalumo Jūsų namuose.

Rss

Kokybė už prieinamą kainą

Visiems žmonėms labai svarbu, kad jų įsigyta prekė būtų pigi ir tvari. Tačiau dažnai kaina atspindi ir kokybę. Kol daugelis tenkinasi ekonomiškumu, o ne kokybe, vis daugiau žmonių ima atsižvelgti ir į medžiagas, kurias naudoja savo namuose. Tai yra bene pagrindinė priežastis, kodėl medinės žaliuzės ima vis labiau išstumti plastikines.

Medinės žaliuzės yra puikus sprendimas norint suteikti Jūsų interjerui kuo daugiau natūralumo. Be to, jos suteikia kur kas daugiau privatumo nei, pavyzdžiui, užuolaidos, nes galima padidinti ar pamažinti jų atvirumą priklausomai nuo poreikio.

Maža to, šio tipo žaliuzės yra praktiškesnės nei plastikinės – jos kur kas lengviau valomos. Jų skersiniai yra visai kitokios tekstūros nei plastikinės, todėl norint nuvalyti dulkes, pakanka nedidelės koncentracijos valiklio ir paprasto minkšto skudurėlio, jų nereikia nuimti nuo langų, kas prideda nemažai papildomo ir tikrai Jums nereikalingo darbo.

Dar vienas aspektas. Ne paslaptis, jog medinės žaliuzės yra brangesnės nei plastikinės, tačiau tarnauja gerokai ilgiau. Juolab, kad turint medines žaliuzes, galima labai lengvai keisti kambario interjerą – jas galima padažyti, pamarginti ar panaudoti kitokį apdirbimo būdą, priklausomai nuo Jūsų noro ir kambario dizaino. Tuo tarpu plastikas neleidžia Jums naudoti savo fantaziją.

Didėjant žmonių poreikiui turėti kokybę, o ne kiekybę, medinių žaliuzių vis daugėja parduotuvėse, be to, jų gaminama vis įvairesnių faktūrų ir tipų. Medinės žaliuzės visada atsiperka su kaupu dėl savo kokybės, universalumo ir stilių įvairovės.

Tavo vardas (*)
El. paštas(*)
Svetainė (nebūtina)
Tavo žodžiai